100% РЕЗУЛЬТАТ

Післягарантійний ремонт телевізорів на дому: LG, Samsung, Philips, KIVI.

Найкращі цінові пропозиції.

Телевизионный мастер
Замена дисплея на телевизоре
Установка Смарт ТВ приставки
Защитный экран для телевизора
Защита телевизора от скачков напряжения
Выбор телевизора

Ремонт телевізорів Samsung – Харків. Також ремонтуємо LG, Philips і KIVI

Якщо улюблений телевізор вийшов з ладу, у цього може бути кілька причин, починаючи від незначних неполадок до серйозних поломок. Кваліфікований телемайстер допоможе розібратися у проблемах та усунути їх у стислі терміни.

Поширені несправності

Розглянемо деякі з найпоширеніших несправностей телевізорів, які трапляються найчастіше:

  1. Пристрій не вмикається. Проблема може полягати в несправності кнопки на пульті або корпусі. Також є ризик перегорання блока живлення або пошкодження материнської плати. У цьому разі можливий огляд телевізорів удома і подальший ремонт без привезення телевізора в сервісний центр.
  2. Проблеми із зображенням. Найчастіше проблема полягає у матриці, але для повноцінної діагностики потрібен кваліфікований фахівець. Несправність могла виникнути через фізичне пошкодження деталі, природний знос, проникнення вологи в корпус, навіть заводський брак. Не варто забувати і про фізичне пошкодження екрана. LCD- і LED-матриці найчастіше виходять з ладу саме з цих причин.
  3. Не працює пульт. Через відсутність кнопок на сучасному телевізорі, вихід пульта управління з ладу є справжньою проблемою. Найчастіше достатньо замінити пульт, але поломка може ховатися і в самому телевізорі.
  4. Немає звуку. Причина може бути пов'язана з несправністю безпосередньо динаміків, підсилювача звуку, внутрішньої проводки. Телемайстер має протестувати всі вузли, щоб визначити джерело збою і провести ремонт телевізорів. Він це можна зробити у вас вдома.
  5. Відсутні додаткові функції. Можливо, що з ладу вийшов мікропроцесор, який обробляє всі дії користувача і забезпечує роботу телевізора.

У будь-якому разі до ремонту потрібно ставитися відповідально, особливо, якщо сам телевізор коштує дорого.

Професійний ремонт телевізорів у Харкові

Оскільки телевізори – складні пристрої, займатися їх самостійним ремонтом не рекомендується. Це може призвести до погіршення ситуації та неполадок з іншими системами, які спочатку працювали. Неважливо, потрібен ремонт підсвічування або заміна матриці – фахівець впорається з будь-якими завданнями.

  • Гарантія результату – багаторічний досвід ремонту і кваліфікація, дають змогу фахівцеві впоратися з будь-якими проблемами і навіть надати гарантію.
  • Економія бюджету – самостійний ремонт або купівля нового телевізора обійдуться дорожче, ніж виклик фахівця. У першому випадку можна більше нашкодити, ніж принести користі, а в другому гроші, ймовірно, витрачені даремно, адже телевізор можна було полагодити.
  • Комфорт – професійний телемайстер сам приїде додому у зручний для вас час. У нього є необхідні інструменти та запчастини – клієнту нічого не потрібно робити, окрім оплати та отримання результату.

Якщо телевізор не демонструє картинку, спотворює звук, не вмикається або з ним виникли будь-які інші проблеми – викликайте телемайстра. Це допоможе уникнути негативних наслідків і повернути працездатність пристрою.