ВСТАНОВЛЕННЯ СМАРТ ТВ ПРИСТАВКИ

Додайте нові можливості вашому телевізору. Величезна кількість безкоштовних телеканалів, фільмів, цікавих передач на екрані телевізора у зручний для вас час. Зробити ваш телевізор по-справжньому розумним допоможе Android ТВ-приставка. Ця маленька коробочка допоможе перетворити ваш старенький телевізор на справжній медіацентр. За допомогою Google Play ви можете встановити будь-який додаток на ваш ТВ-бокс.

До того ж, в Google Play є величезна кількість програм націлених саме на роботу з ТВ-приставками. Це та різний софт для перегляду IPTV, онлайн кінотеатрів і різноманітних торент-трекерів. Зрештою, можна відкрити звичайний браузер і через Google або Яндекс знайти будь-який контент для подальшого його перегляду. Ну і наш улюблений YouTube, звісно ж, попередньо встановлений. Загалом, повноцінний Android зі своєю величезною базою додатків дає змогу задовольнити будь-які розважальні потреби користувача. І все це на екрані телевізора. Чудова альтернатива кабельному та супутниковому телебаченню. Ви можете замовити виїзд майстра додому для демонстрації всіх можливостей приставки.

Адекватна ціна

Професійність

Гарантія

Оперативність

Якість

Виїзд до вас

ЦІНА ВСТАНОВЛЕННЯ СМАРТ ТВ ПРИСТАВКИ

Вартість приставки від 1500 гривень. У вартість приставки входить доставка, встановлення та коротке навчання користувача.

Додаткові послуги