ЗАХИСНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ТЕЛЕВІЗОРА

Ось такий вигляд має телевізор із розбитим екраном. Саме цей телевізор із «сумною долею» прослужив лише один день. Занадто цікавим виявився малюк, а телевізор занадто привабливим. Результат їхньої взаємодії, як то кажуть, на лице. Сумному підсумку можна було б запобігти, поставивши захисний екран для телевізора. Захисне скло на телевізор встановлюється дуже швидко і легко. Після встановлення захисного екрана телевізору не страшні ні дитячі руки, ні кинуті в нього дитячі іграшки або м'яч.

Адекватна ціна

Професійність

Гарантія

Оперативність

Якість

Виїзд до вас

ЗАХИСНЕ СКЛО НА ТЕЛЕВІЗОР

Оплата в гривнях. Індивідуальне виготовлення для кожного телевізора. У вартість входить замір, доставка, встановлення. Передплата 50%. При замовленні маски у складі ремонту –  знижка 200 гривень.

32″
100 $
40″
107 $
43″
110 $
50″
122 $
55″
125 $
60″
132 $
65″
142 $
70″
157 $
75″
178 $

Додаткові послуги

Сучасні екрани телевізорів розбиваються навіть від удару дитячою іграшкою. Один необережний рух і можна починати готувати гроші на заміну екрана або придбання нового пристрою. Але немає жодних гарантій, що телевізор знову не постраждає від механічних пошкоджень. Запобігти подібним випадкам допоможе захисний екран.

Чому дисплей так легко пошкоджується?

Основними причинами поломки матриці телевізора є удари, падіння з висоти, потрапляння рідини всередину. Сучасні телевізійні екрани – це 2 прозорі пластини, зроблені зі скла. Між ними поміщають рідкі кристали для формування зображення. У перших LCD і LED телевізорах товщина таких скляних пластин була 3 мм. Потім виробники зменшили цей розмір до 1-2 мм. Маса пристрою стала меншою, але й міцність пристрою теж знизилася, а ймовірність поломки телевізора від механічних пошкоджень збільшилася. Хоча якість складає пристрою певну міцність, її недостатньо для захисту телевізора від надмірного натискання, ударів або падінь.

Як візуально визначити несправність екрана телевізора?

Несправність дисплея не завжди проявляється відразу та у вигляді помітних тріщин. Потрібно припустити несправність телевізора від механічних впливів, якщо з'явилися:

  • помутніння або спотворення зображення, кольору;
  • смуги;
  • чорні плями.

Порада: якщо на перший погляд здається, що видимих тріщин немає, то варто подивитися на дисплей під різними кутами. Можливо, так стануть помітні дрібні тріщини.

Чи можна замінити пошкоджений екран для телевізора?

Екрани LCD і LED телевізорів – це єдиний блок. І щоб його створити, потрібно провести на високоточному автоматизованому обладнанні непростий процес складання. Замінити тільки один елемент в екрані не можна. Потрібно повністю замінювати весь дисплей.

Навіть якщо зовнішнє скло здається цілим, розбитим може виявитися внутрішнє, а разом з ним буде пошкоджено рідкі кристали і з'єднання між ними. До того ж, виробником від початку не передбачено ремонт LCD і LED екранів. Тому під час купівлі нового пристрою, потрібно відразу подумати про те, щоб встановити захисний екран.


Защита телевизора от ударов

Маленька деталь – надійний захист

Захисне скло є страховкою від купівлі нової матриці, яка коштує від 50 до 95% від ціни пристрою. Ця маленька, майже непомітна деталь, захищає телевізор від великих проблем, а гаманець його господаря – від значних втрат.

Як це працює? Захисне скло на телевізор слугує додатковим екраном, виготовленим із прозорого та міцного матеріалу. Якщо станеться удар або падіння, то скло прийме на себе все навантаження, рівномірно розподіливши його. По краях захисного екрана є спеціальні силіконові накладки, що створюють простір між ним і дисплеєм. Тому навіть найсильніший удар не зашкодить телевізійному екрану.

У підсумку саме скло може тріснути, але дисплей і кристали залишаться цілими. Розбитий захисний екран дуже просто замінити на новий або тимчасово зняти, щоб тріщини не заважали перегляду.

Захисні екрани прості в експлуатації (легко монтуються, знімаються). Вони довговічні і залишаються ледве помітними на телевізорі. Скло гладке, рівне і збігається за розмірами з параметрами пристрою. Надійне кріплення за розміром дуже маленьке і його можна використовувати багаторазово.

.


Крепление защиты на ТВ

Защита матрицы ТВ

Матеріали для виготовлення захисних екранів:

  1. Пластик;
  2. Скло;
  3. Полікарбонат;
  4. Акрил.

Команда «Телесервіс» допоможе підібрати просте і надійне скло, яке збереже телевізор від пошкоджень. Екран, замовлений навіть на таку діагональ як 75", обійдеться дешевше, ніж заміна дисплея. Купуючи цю маленьку деталь, клієнт гарантовано отримує захист матриці від її псування механічним шляхом і потрапляння вологи всередину. У вартість також входить замір, доставка і монтаж захисного скла.