ЗАМІНА ДІСПЛЕЯ НА ТЕЛЕВІЗОРІ SAMSUNG, LG, PHILIPS, KIVI

Якщо ви розумієте, що зображено на картинці, то ми співчуваємо. Розбитий екран телевізора – це велика біда і втрата значної частини сімейного бюджету. Ще образливіше, коли екран був розбитий випадково, наприклад, під час перевезення. Заміна матриці на телевізорі - це дуже суперечливе питання.

Найголовніше запам'ятайте – це дорого. Вартість матриці становить 80-90% від вартості нового телевізора.
Примірні ціни:
29-32"  від 200$
37-43"  від 300$
46-51"  від 400$
55-65"  від 500$
70-75"  від 600$

Точну вартість заміни можна дізнатися тільки після відкриття телевізора і визначення виробника і типу матриці.

 

Адекватна ціна

Професійність

Гарантія

Оперативність

Якість

Виїзд до вас

ЦІНА ЗАМІНИ МАТРИЦІ ТЕЛЕВІЗОРА САМСУНГ, LG, ФІЛІПС, КІВІ

Вартість нової матриці від 8000 гривень. Точну вартість матриці або її аналога можна дізнатися тільки після відкриття телевізора.

Вартість відновлення матриці від 2000 гривень.

Матриці з механічними пошкодженнями не відновлюються.

Замена дисплея на телевизоре
Строк та гарантія

Строк ремонту від одного до дев’яноста робочих днів в залежності від наявності запчастин або від строку їх постачання.

На кожен ремонт телевізора надається гарантія від одного до трьох місяців залежно від замінених деталей, вузлів або блоків.

Гарантія не діє в таких випадках (натисніть для відкриття списку умов):
  • пошкоджені або відсутні гарантійні пломби;
  • невідповідний серійний номер виробу;
  • виріб пошкоджений або вийшов з ладу у зв'язку з порушенням правил експлуатації;
  • виріб має виражені механічні та/або електричні пошкодження;
  • виникло пошкодження, спричинене потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах або тварин.

Додаткові послуги

До сервісного центру з ремонту телевізорів часто звертаються з проблемою поломки екрана пристрою. Рідкокристалічна матриця –  найбільш дорогий і крихкий елемент сучасних телевізорів. Вона являє собою тонке скло, яке легко розбивається і виходить з ладу.

Що спричиняє несправність дисплея?

Причин його пошкодження може бути багато:

  • падіння телевізора на підлогу і удари по екрану будь-якими предметами (ключі, пульт, телефон тощо);
  • потрапляння рідини всередину матриці телевізора;
  • необережні ігри дітей і тварин;
  • порушення правил експлуатації, наприклад, надмірні вигини, перекоси пристрою, натискання на екран;
  • внутрішні системні збої.

Результатом пошкодженої або розбитої матриці є відсутність зображення (хоча звук і реакція на управління є), поява на екрані смуг, розбитих пікселів, плям, мерехтінь, шумів. Зображення може почати «сніжити», блимати, а на самому дисплеї можуть утворитися тріщини.

Ось як це виглядає на практиці.Разбитая матрица телевизора
Разбитый экран телевизора Samsung
Замена экрана телевизора Samsung

Чи можна полагодити, а не замінити матрицю?

Ремонт матриці здійснюється в тих випадках, коли проблеми із зображенням виникають через несправність гнучких плат (наприклад, збій драйверів). Ці елементи можна полагодити і відновити їхню функціональність. Але якщо йдеться про механічне пошкодження (тріснутий екран телевізора), то конструктивні особливості дисплея не дадуть можливість усунути тріщини. Єдиний вихід –  повна заміна екрана.

Чому така висока ціна?

Повна заміна дисплея на телевізорі обійдеться щонайменше 4 000 грн. Така космічна ціна, яка становить від 50 до 95 % від загальної вартості самого пристрою, виходить через те, що виробництво матриці – дорога справа.

На замітку: вартість одного підприємства з виготовлення дисплеїв варіюється в межах 2-10 млрд. доларів. Витрати на логістику (матеріально-технічне постачання, транспортування, зберігання у великих складах – власних або орендованих) дуже високі. Плюс до всього, робота самих майстрів теж має оплачуватися. Тому заміна матриці телевізора не може коштувати дешево.

Чому саме ми?

Сервісних центрів, що займаються заміною дисплеїв у Харкові, чимало. Так чому ж варто зупинити свій вибір на команді «Телесервіс»? Тому що у нас є і бажання, і можливості допомогти з'ясувати справжню причину поломки, а потім усунути її.

Завдяки великому досвіду виконання таких замовлень, робота з ремонту або заміни матриці буде завершена в найкоротші терміни. Фахівці добре знають особливості телевізорів кожної моделі і розуміються на всіх несправностях матриць. Спеціальне обладнання для діагностики дає можливість оперативно встановити, через що саме не працює матриця, а потім усунути цю проблему і провести післяремонтне тестування.

У нашому сервісному центрі клієнт отримає найоптимальніше рішення щодо усунення несправності. При чому спочатку він може зателефонувати в сервіс, задати питання, що його цікавлять, а потім викликати додому майстра. Без ремонту – огляд і консультація коштуватимуть 200-300 грн, з ремонтом – ці ж послуги надаються безкоштовно. Або другий варіант – самостійно привезти несправний телевізор у майстерню (за попереднім дзвінком).

Замінити дисплей телевізора Samsung, LG, Phillips, Kivi можна починаючи від 8000 грн. Ціна на ремонт матриці стартує від 2000 грн. Більш точну вартість повідомить майстер після відкриття пристрою.

Сервіс працює 5 днів на тиждень з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00. Але якщо потрібно викликати майстра в неробочий час, то вартість виїзду складе 500 грн. Також можливий виїзд за межі Харкова (ціна – 200 грн. + 20 грн. за кожен кілометр в обидва боки).

Вартість заміни матриці залежить від її маркування, а також моделі телевізора і його діагоналі, але у будь-якому разі ціна буде прийнятною і доступною.

Оскільки нові матриці важко знайти у вільному продажу через специфіку комплектуючих, їх потрібно спеціально замовляти. Тому робота може здійснюватися в термін від 1 до 90 робочих днів (залежно від наявності деталей у майстерні та терміну їхньої доставки в разі відсутності).

На кожен телевізор, в якому була проведена заміна матриці, сервіс дає гарантію – від 1 до 3 місяців. Термін гарантії залежить від виду відремонтованих або замінених вузлів, комплектуючих, блоків.

Замовте послугу із заміни дисплея в сервісному центрі «Телесервіс» і вже скоро телевізор знову почне відображати якісне зображення. Вартість заміни буде адекватною і відповідною якості проведеної роботи.